Showfabrikken Media

Showfabrikken ble startet i 2004 med fokus på lydproduksjon. Siden den gang har vi knyttet til oss mange talentfulle og dyktige medarbeidere og leverandører, og tilbyr i dag et av Østfolds mest komplette tilbud innen film, animasjon og lydproduksjoner.


Kontakt oss



profilbilde av Bjørn Øyvind Bya

Bjørn Øyvind Bya

Gladelig leder

bya@showfabrikken.no

tlf: 971 16 766

profilbilde av Line Lockert

Line Lockert

Prosjektleder, tekstforfatter

line@showfabrikken.no

tlf: 934 02 220

profilbilde av Einar Kristiansen Five

Einar K. Five

Lyd- og musikkprodusent

einar@showfabrikken.no

tlf: 479 23 113

profilbilde av Aleksander Foss

Aleksander Foss

3D-animatør, videoprodusent

aleksander@showfabrikken.no

profilbilde av Dennis Kristiansen

Dennis Alsos-Kristiansen

Animatør, grafisk designer

dennis@showfabrikken.no

tlf: 479 23 116

profilbilde av Marius Hanssen

Marius Hanssen

3D-animatør, webutvikler

marius@showfabrikken.no

profilbilde av Vetle S. Eggen

Vetle S. Eggen

Videoprodusent og fotograf

vetle@showfabrikken.no

profilbilde av Lars-Erik Dahle

Lars-Erik Dahle

Event- og musikkprodusent

larserik@showfabrikken.no

profilbilde av Espen Wisur

Espen Wisur

3D/VFX Produsent

espen@showfabrikken.no

Ikon av spørsmålstegn

Deg ?

Vi ser etter dyktige animatører og art director

Kontakt Bjørn Øyvind


Kart

Du finner oss i Fredrikstad

Tomteveien 47, 1618 Fredrikstad