Om oss

Fra Idé til Identitet!

Vi ble født i det herrens år 2004.

Da så verden litt annerledes ut og grunnmuren ble bygget på radioreklame, lyd og events.
Siden har vi vokst og utviklet oss i takt med tiden. I dag har vi et suverent team som kan levere det meste innen 2D og 3D animasjon, film, tekst, musikk og lyddesign.

Men først og fremst bistår vi våre kunder med å forme budskapet sitt slik at det treffer målgruppen bedre.

bya_Header_Bw

Hva er det du sier?

Alt handler om kommunikasjon, det er det vi egentlig holder på med. Hva er det du egentlig vil si og hvilke virkemidler bør du bruke? Valg av bildespråk og tone-of-voice skiller deg fra konkurrentene. Hva skal til for å komme nærmere kundene? Vi har lang erfaring med visuell kommunikasjon og innholdsproduksjon innen digital opplæring. Kanskje vi burde snakke sammen?

Bjørn Øyvind Bya

Gladelig leder

bya@showfabrikken.no

(+47) 971 16 766

Line Lockert

Prosjektleder, tekstforfatter

line@showfabrikken.no

(+47) 934 02 220

Einar K. Five

Lyd- og musikkprodusent

einar@showfabrikken.no

(+47) 977 73 603

Aleksander Foss

3D-animatør, videoprodusent

aleksander@showfabrikken.no

bya

Terje W Jacobsen

Art Director/Prosjektleder

terje@showfabrikken.no

Marius Hanssen

3D-animatør, webutvikler

marius@showfabrikken.no

Dennis Alsos-Kristiansen

Animatør, grafisk designer

dennis@showfabrikken.no

(+47) 479 23 116

Espen Wisur

3D/VFX Produsent

espen@showfabrikken.no

Severin Mathiesen

3D/VFX Artist

severin@showfabrikken.no

Marius Andre Jacobsen

Art Director/Produsent

jacobsen@showfabrikken.no

(+47) 932 17 302

Henrik Oliver Johansen

Lyd- og Musikkprodusent

henrik@showfabrikken.no

(+47) 948 72 5 76

Adrian Matias Aguja Stephensen

Animatør

adrian@showfabrikken.no