Om oss

Film, animasjon og lyd

Showfabrikken ble startet i 2004 med fokus på lydproduksjon. Siden den gang har vi knyttet til oss mange talentfulle og dyktige medarbeidere og leverandører.

 

I dag tilbyr vi et av Østfolds mest komplette tilbud innen film, animasjon, voiceover og lydproduksjoner.

bya_Header_Bw

Våre mål

Vårt mål er å alltid være strebe etter å levere produkter av høy kvalitet og fortsette å gjøre våre kunder og samarbeidspartnere fornøyde.

 

Vi vil fortsette å vise engasjement for hva vi driver med, levere våre produkter til avtalt tid, og være en god og trygg samarbeidspartner.

 

Til sist, men ikke minst ønsker vi å være ledende innen bransjen, og være din foretrukne leverandør av film, animasjon, voiceover og lydproduksjoner.

Bjørn Øyvind Bya

Gladelig leder

bya@showfabrikken.no

(+47) 971 16 766

Line Lockert

Prosjektleder, tekstforfatter

line@showfabrikken.no

(+47) 934 02 220

Einar K. Five

Lyd- og musikkprodusent

einar@showfabrikken.no

(+47) 479 23 113

Aleksander Foss

3D-animatør, videoprodusent

aleksander@showfabrikken.no

Espen Wisur

3D/VFX Produsent

espen@showfabrikken.no

Dennis Alsos-Kristiansen

Animatør, grafisk designer

dennis@showfabrikken.no

(+47) 479 23 116

Marius Andre Jacobsen

Art Director/Produsent

jacobsen@showfabrikken.no

Marius Hanssen

3D-animatør, webutvikler

marius@showfabrikken.no

Severin Mathiesen

3D/VFX Artist

Severin@showfabrikken.no

Henrik Oliver Johansen

Lyd- og Musikkprodusent

Henrik@showfabrikken.no

(+47) 948 72 5 76

Adrian Matias Aguja Stephensen

Animatør

Adrian@showfabrikken.no